01st sie2013

II GRH – podziękowanie i prośba o opinie

by Mikolaj

Drodzy Państwo,

dziękujemy za udział w II Gdyńskim Rajdzie Historycznym. Pogodę mieliśmy jak na zamówienie, był to najgorętszy weekend w tym roku. Mamy nadzieję, że spodobały Wam się kaszubskie krajobrazy i Muzeum VW. Staraliśmy się, aby zadania trasie były nieoczywiste, próba sportowa emocjonująca, a test z wiedzy o motoryzacji zachęcił do jej pogłębiania.

Biorący udział tylko w pierwszym dniu imprezy mogą żałować spotkania z Januszem Kaniewskim – trwało ponad 2 godziny i przerodziło się w ciekawą dyskusję, między innymi na niewygodny dla koncernów motoryzacyjnych temat planowanego starzenia produktów. Rozmawialiśmy też wpływie młodzieńczych fascynacji i popkultury na późniejsze wybory motoryzacyjne.

Z pierwszych relacji od Was wiemy, że moglibyśmy poprawić wypuszczanie zawodników na trasę oraz na próbę sportową. Zdajemy sobie z tego sprawę, ale jak wiecie zaledwie na kilka dni przed startem musieliśmy zrezygnować z prób na parkingu w Gdyni (jak się okazało przez błąd pracownika firmy wynajmującej parking, bo ostatecznie był on pusty) i przenieść je do Chmielna. To wywróciło nieco plan Rajdu.

Z pewnością nie była to ostatnia organizowana przez nas impreza (myślimy choćby o kolejnych pościgach za balonem), dlatego prosimy o wypełnienie -> ankiety.

Pozdrawiamy
Organizatorzy

Off
29th lip2013

Wyniki II GRH

by Mikolaj

Wyniki II Gdyńskiego Rajdu Historycznego

Plik excel – kompletne wyniki z podziałem na kategorie

Pliki pdf:
Współczesne
Youngtimery
Oldtimery
Generalka

Wyniki zatwierdziły delegatki PZMotu ;)

Zadania i pytania z wiedzy o motoryzacji oraz BRD wraz z odpowiedziami są dostępne TUTAJ

 

Off
25th lip2013

Główna nagroda – rejs do Szwecji!

by Mikolaj

Miasto nad morzem to i nagroda morska. Na zwycięzcę II GRH czeka dwudniowy rejs turystyczno-rozrywkowy do Szwecji dla 2 osób ufundowany przez StenaLine - Szwecja w 1 dzień.

Coś czuję, że konkurencja na trasie wzrośnie i nie będzie odpisywania pytań!

Off
27th cze2013

Noclegi w Muzeum VW podczas II GRH

by Mikolaj

Muzeum VW – Galeria Pępowo oferuje noclegi dla uczestników GRH w specjalnych cenach – 150 zł za pokój dwuosobowy, 120 zł za jednoosobowy.

Szczegóły na stronie  vwmuzeum.pl

Miejsce wyjątkowe, właściciel to pasjonat motoryzacji, warto skorzystać!

Off