27th sie2013

Forza Italia, MPPZ i Pekin-Paryż

by Mikolaj

W ostatni weekend lata trzeba być w Poznaniu! Startujemy już w czwartek, główny cel – zlot Forza Italia 2013, a oprócz tego podejrzymy w piątek na poznańskim torze X Międzynarodowy Wyścig Pojazdów Zabytkowych w ramach 40. Poznańskiego Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. No i przy okazji zrobimy wstępny rekonesans przed przyszłorocznym rajdem Pekin – Paryż („Pekin” w Gdyni – Paryż koło Żnina) ;]

Off
01st sie2013

II GRH – podziękowanie i prośba o opinie

by Mikolaj

Drodzy Państwo,

dziękujemy za udział w II Gdyńskim Rajdzie Historycznym. Pogodę mieliśmy jak na zamówienie, był to najgorętszy weekend w tym roku. Mamy nadzieję, że spodobały Wam się kaszubskie krajobrazy i Muzeum VW. Staraliśmy się, aby zadania trasie były nieoczywiste, próba sportowa emocjonująca, a test z wiedzy o motoryzacji zachęcił do jej pogłębiania.

Biorący udział tylko w pierwszym dniu imprezy mogą żałować spotkania z Januszem Kaniewskim – trwało ponad 2 godziny i przerodziło się w ciekawą dyskusję, między innymi na niewygodny dla koncernów motoryzacyjnych temat planowanego starzenia produktów. Rozmawialiśmy też wpływie młodzieńczych fascynacji i popkultury na późniejsze wybory motoryzacyjne.

Z pierwszych relacji od Was wiemy, że moglibyśmy poprawić wypuszczanie zawodników na trasę oraz na próbę sportową. Zdajemy sobie z tego sprawę, ale jak wiecie zaledwie na kilka dni przed startem musieliśmy zrezygnować z prób na parkingu w Gdyni (jak się okazało przez błąd pracownika firmy wynajmującej parking, bo ostatecznie był on pusty) i przenieść je do Chmielna. To wywróciło nieco plan Rajdu.

Z pewnością nie była to ostatnia organizowana przez nas impreza (myślimy choćby o kolejnych pościgach za balonem), dlatego prosimy o wypełnienie -> ankiety.

Pozdrawiamy
Organizatorzy

Off
29th lip2013

Wyniki II GRH

by Mikolaj

Wyniki II Gdyńskiego Rajdu Historycznego

Plik excel – kompletne wyniki z podziałem na kategorie

Pliki pdf:
Współczesne
Youngtimery
Oldtimery
Generalka

Wyniki zatwierdziły delegatki PZMotu ;)

Zadania i pytania z wiedzy o motoryzacji oraz BRD wraz z odpowiedziami są dostępne TUTAJ

 

Off
25th lip2013

Główna nagroda – rejs do Szwecji!

by Mikolaj

Miasto nad morzem to i nagroda morska. Na zwycięzcę II GRH czeka dwudniowy rejs turystyczno-rozrywkowy do Szwecji dla 2 osób ufundowany przez StenaLine - Szwecja w 1 dzień.

Coś czuję, że konkurencja na trasie wzrośnie i nie będzie odpisywania pytań!

Off
09th cze2013

IV Runda MPPZ Pruszcz Gdański

by Mikolaj

8 czerwca 2013 – zdjęcia z konkursu elegancji

Off
01st cze2013

II GRH informacje i zapisy

by Mikolaj

II Gdyński Rajd Historyczny
IX Runda Turystycznego Pucharu Polski PZMot
>> informacje i zapisy

 

 

Off
15th maj2013

IV Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych 2013

by Mikolaj

Zbliża się IV Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych 2013 organizowana przez Automobilklub Morski.
Oficjalna strona: mppz.akmorski.org.pl
Pierwszy etap rajdu staruje 7 czerwca z parku Faktoria w Pruszczu Gdańskim – długość trasy wiodącej przez Kociewie liczyć będzie około 100 km.
Drugi Etap wystartuje 8 czerwca – uczestnicy odwiedzą najciekawsze miejsca na Żuławach Gdańskich – długość trasy liczyć będzie około 60 km.

Off
21st sty2013

Wręczyliśmy puchar z „Misia”!

by Mikolaj

No co tu dużo mówić, nawet się nie zorientowaliśmy pół roku temu, jaki skarb upolowaliśmy na allegro. Całe szczęście słynny „Puchar za zajęcie pierwszego miejsca” wręczyliśmy… za zajęcie pierwszego miejsca! Może i nie ten sam, ale na pewno taki sam!

 

 

Off
Strony:123456»